bg3

Zaposlitev

Sposobni sodelavci, ki se identificirajo z našim podjetjem, cilji in vrednotami, so naš najpomembnejši kapital.

Ponujamo raznovrstnost dela, večplastnost učenja in velike razvojne možnosti posameznega kadra.

Uspešno sodelujemo z več tisoč podjetji in samostojnimi podjetniki v Sloveniji in tujini.

Aktualna prosta delovna mesta

POSLOVNI ANALITIK (m/ž)

Opis delovnega mesta:

  • ocenjevanje in preverjanje bonitet poslovnih partnerjev,
  • analize bilanc in priprava analiz ekonomike projektov strank,
  • vzpostavitev notranjih kontrol in nadzor nad učinkovitostjo ter delovanjem le-teh na finančnem področju družbe,
  • sodelovanje z drugimi službami družbe,
  • priprava poročil za potrebe poslovodstva.

Od kandidata pričakujemo:

  • da je strokovnjak z dokončanim študijem ekonomije, računovodstva, financ ali sorodnih področij,
  • dobro poznavanje računovodskih izkazov, AOP strukture,
  • da je specializiran za finančne analize,
  • da je sposoben tolmačenja večje količine informacij (predvsem finančnih podatkov),
  • odlično računalniško pismenost (Excel, Word),
  • dobre analitske sposobnosti, natančnost, samoiniciativnost, dobro sodelovanje v timu, zanesljivost,
  • aktivno znanje angleškega jezika (poslovna angleščina),
  • spretnost komuniciranja v slovenskem in tujem jeziku (ustno in pisno),
  • željo po razvoju in pridobivanju novega znanja,
  • najmanj 5 let izkušenj na primerljivem delovnem mestu.

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo šestih mesecev,
  • varno in stabilno delovno okolje,
  • samostojnost pri delu v uspešnem podjetju z dolgoletno tradicijo in visoko prepoznavnostjo ter ugledom,
  • stimulativno plačilo,
  • delo v mladem dinamičnem kolektivu,
  • pridobivanje novih znanj in izkušenj,
  • karierni razvoj.

Delovno mesto se nahaja na podružnici v Limbušu pri Mariboru. Iščemo predane in usposobljene potencialne sodelavce. Pridružite se naši ekipi!

Vse, ki ste se v oglasu prepoznali in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati v prosperitetnem poslovnem okolju, vabimo, da nam svoje prijave (CV) z dokazili pošljete na zaposlitev@prvafina.si s pripisom »poslovni analitik«.

Obravnavali bomo samo vloge, ki izpolnjujejo zahtevane pogoje razpisa!

Kontaktirajte nas in skupaj bomo našli najboljšo rešitev za vaše podjetje.

Faktoring je prožna in hitra storitev v primerjavi s standardnimi načini financiranja preko bančnih kreditov, katero je mogoče prilagoditi potrebam naročnika.

Nada Škoberne
Direktorica, Prva finančna agencija

Iščete rešitev? Kontaktirajte nas.

Prva finančna agencija